ARTES MUSIC Agencja Artystyczna

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 604 40 69 40

KONCERTY, WIDOWISKA MUZYCZNE, GALE, OPRAWA MUZYCZNA UROCZYSTOŚCI I EVENTÓW.
 

ARTES ENSEMBLE. Zespół wokalno – ​ instrumentalny ARTES ENSEMBLE : sopran, tenor/baryton, skrzypce, wiolonczela, fortepian; tworzą znakomici, utalentowani artyści, absolwenci Akademii Muzycznych w Polsce i Niemczech, ​soliści oper i filharmonii, zajmujący się również działalnością pedagogiczną, posiadający w swych dorobkach artystycznych wiele nagród i wyróżnień w konkursach i festiwalach wokalnych, instrumentalnych i kameralnych w kraju i zagranicą. Z bogatego repertuaru widowiskowych, barwnych i ekspresyjnych koncertów zespołu ARTES ENSEMBLE można wybrać: perły muzyki klasycznej, widowiskowe gale operetkowe i operowe, widowiska w stylu retro przebojów polskiego kina przedwojennego, słynne pieśni neapolitańskie i hiszpańskie, standardy muzyki filmowej, musicalowej, muzykę flamenco, tango argentyńskie, węgierskie czardasze, francuskie chansons,​ romanse rosyjskie, polską muzykę najwybitniejszych romantycznych twórców oraz koncerty tematyczne, świąteczne, patriotyczne, okolicznościowe i wiele innych.​ ARTES ENSEMBLE z powodzeniem koncertuje na scenach muzycznych i teatralnych w całej Polsce i za zachodnią granicą, uświetniając również swoimi występami prestiżowe uroczystości, konferencje, sympozja, pokazy mody, spotkania okolicznościowe, eventy. Energetyczna, wysokiej klasy, profesjonalna widowiskowość koncertów-widowisk zespołu jest nierozłączną, rozpoznawalną marką każdego ich pojawienia się na scenie, na długo pozostawiając w sercach słuchaczy żywe i ciepłe doznania. To wszystko sprawia, że współpraca z zespołem ARTES ENSEMBLE staje się czystą przyjemnością, doprowadzając realizację przedsięwzięcia do pełnego sukcesu. W zależności od Państwa preferencji i prezentowanego programu, zespół występuje w składzie: 3, 4 i 5-cio osobowym.

 

ARTES DUO to wirtuozowski duet wiolonczeli z fortepianem, stworzony ​przez małżeństwo muzyków, absolwentów Akademii Muzycznych. Muzycy są laureatami wielu nagród i wyróżnień polskich i międzynarodowych konkursów i festiwali muzycznych.Bogaty repertuar duetu obejmuje muzykę od baroku do współczesności w różnych stylach i gatunkach muzycznych: perły muzyki klasycznej, arcydzieła kameralistyki, transkrypcje najsłynniejszych utworów symfonicznych, operowych i operetkowych, wiedeńską muzykę salonową i promenadową, węgierskie czardasze, hiszpańskie flamenco, muzykę latynoamerykańską, francuską, włoską, muzykę polskiego romantyzmu, tango argentyńskie, standardy, evergreeny, największe przeboje muzyki popularnej, musical, ragtimes, muzykę filmową w autorskich aranżacjach i opracowaniach muzycznych ARTES DUO. Muzycy koncertują w wielu ważnych muzycznych ośrodkach w Polsce, Europie. Występowali również  w Tunezji, Japonii i USA. Zrealizowali wiele kontraktów na statkach pasażerskich międzynarodowych kompanii oceanicznych, w hotelach oraz koncerty, widowiska muzyczne, eventy i imprezy okolicznościowe. Wszędzie tam, gdzie występuje ARTES DUO wyczuwalna jest magia jedności muzyki z muzykami, która w cudowny sposób oddziałowuje na słuchaczy, tworząc swoistą więź łącząca muzyków z publicznością. Dodając jeszcze wysoki kunszt, profesjonalizm, ekspresję i szczerość muzycznej wypowiedzi artystów duetu, otrzymujemy występ muzyczny noszący miano MUZYCZNEGO WYDARZENIA.ARTES DUO to wiolonczelowo - fortepianowy duet wirtuozów instrumentalistów o niepowtarzalnym stylu muzycznej wypowiedzi i scenicznej ​ekspresji. 

 

ARTES PIANO TRIO  to harmonijne współbrzmienie skrzypiec, wiolonczeli i fortepianu, tworzone jest przez absolwentów Akademii  Muzycznych. Muzycy mają w swych dorobkach artystycznych wiele nagród i wyróżnień w konkursach i festiwalach instrumentalnych w kraju i zagranicą. ARTES PIANO TRIO w mistrzowskim stylu wykonuje perły muzyki klasycznej, jak i największe przeboje muzyki popularnej, własne aranżacje na trio fortepianowe arii i duetów operetkowych, słynnych pieśni neapolitańskich, znanych standardów muzyki filmowej, musicalowej, muzykę polską, francuską, hiszpańskie ​flamenco, tango argentyńskie, tango nuevo Astora Piazzolli, węgierskie czardasze, walce wiedeńskie i​ angielskie, polki, rosyjskie romanse, muzykę latynoamerykańską​ oraz najpopularniejsze tańce wielu krajów Europy i świata. Zespół zapraszany jest do wielu ważnych ośrodków muzycznych w całej Polsce i za zachodnią granicą, spotykając się z gorącym przyjęciem i uznaniem publiczności, krytyki muzycznej i środowiska muzycznego, stale poszerzając swój repertuar, czerpiąc z doświadczenia koncertowego i obserwacji zapotrzebowania  i preferencji klientów. Muzycy koncertowali również: w Niemczech, Austrii, Francji, Szwajcarii, we Włoszech, Holandii, Norwegii, Tunezji, Japonii, USA.ARTES PIANO TRIO to troje doskonale rozumiejących się i współbrzmiących ze sobą muzyków, o niepowtarzalnym stylu muzycznej wypowiedzi i ekspresji, łączące wirtuozerię z dobrym smakiem, właściwie dobrany repertuar z odpowiednią narracją, sugestywnie oddziałującą na słuchaczy. Cechy te wyczuwalne są przez odbiorców przy każdym kontakcie z wykonywaną przez ARTES PIANO TRIO muzyką. Koncerty ARTES PIANO TRIO to swoiste repertuarowe, muzyczne show, zaspokajające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

 

 

 

 

SPRAWDŹ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE:
 

 

Galeria