Cukier Lukier

Cukierkownia powstała w 2013 z miłości do słodyczy. Pasja tworzenia wpłynęła na założenie miejsca, w którym dzieci i dorośli przenoszą się w bajkowy i słodki świat. Jest to doskonała zabawa i integracja dla grup w różnym wieku. Najmniejsze fabryki lizaków i cukierków (zwane też Cukierkowniami) można odwiedzić w Polsce w kilku miastach. Proces produkcji odbywa się na oczach gości, a dzięki zaangażowaniu Pani Cukierkowej stają się świetną przygodą, która na długo pozostaje w pamięci.

 

Organizujemy również wyjazdowe pokazy plenerowe.

Podczas pokazu wylewamy masę karmelową, barwimy ją, naciągamy, składamy itd. W trakcie pokazu opowiadamy o procesie produkcji. Kiedy masa jest już gotowa, każdy z uczestników samodzielnie skręca swojego lizaka. W ofercie mamy następujące smaki: ananas, agrest, arbuz, anyż, banan, cytryna, cynamon, czarna porzeczka, egzotyczny,  grapefruit, gruszka, guma balonowa, jabłko, jagoda, kaktus, malina, mango, melon, mięta, nugat, owoce leśne, owoce skandynawskie, pomarańcza, poziomka, rabarbar,  truskawka, truskawka w śmietanie, winogrono, wiśnia, żurawina. Ze względu na specyfikę masy, możemy nadać tylko jeden smak jednej produkcji, czyli jeśli mamy zrobić np. 3 produkcje, to możemy zrobić 3 smaki. Pokaz trwa około 40/45 min. W trakcie jednego pokazu możemy zrobić około 40 lizaków. Kolorystyka może być dowolna – np. odpowiadająca barwom logo klienta. Stosujemy same  naturalne barwniki z wyjątkiem niebieskiego. Przywozimy ze sobą cały niezbędny sprzęt.

 

Pokazy zawsze dostosowane są do wieku uczestników. Cukierkowy wąż, który zjada swój ogon, kolorowe zaczarowane niteczki, a także słodka szybka znana z pewnej bajki to tylko część naszej tajemnicy, którą możesz odkryć. Za pomocą cukierków można wyrazić swoje emocje obdarowując drugą osobę uśmiechniętą buźką, serduszkiem czy wyznaniem. Można również stworzyć własne słodkości z nazwą firmy.  Cała gama barw i smaków naszych cukierków i lizaków to smakowite połączenie. Na pamiątkę wspólnej zabawy proponujemy również kolorowe kosze upominkowe ze słodkościami z naszej Manufaktury.

Pyszna zabawa świetnie zintegruje zespół. Wszystko dzieje się na Waszych oczach. Koniecznie musicie to zobaczyć sami. Zapraszamy do naszych Cukierkowni we Wrocławiu, Warszawie, Szczecinie, Lublinie a także w Regensburgu.

Więcej informacji na stronie internetowej:

www.cukierlukier.pl