Szkolenia z negocjacji

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Łódzkie
Telefon

Warsztaty z negocjacji i komunikacji w języku angielskim i polskim

Skontaktuj się ze mną już dziś, aby szczegółowo omówić potrzeby dotyczące warsztatów dla Twojej firmy. Wyślij e-mai na adres kontakt@szkoleniaznegocjacji.com lub skorzystaj z formularza

Dla firm prowadzę warsztaty z takich obszarów jak: Szkolenie negocjacje w biznesie, Szkolenie negocjacje międzynarodowe, Mastering negotiations, Szkolenie negocjacje zakupowe, Szkolenie negocjacje sprzedażowe, Szkolenie negocjacje w zespołach projektowych, Szkolenie negocjacje w logistyce, "Business negotiations" - szkolenie z negocjacji w języku angielskim, Szkolenie  zarządzanie konfliktem w organizacji, Szkolenie skuteczna komunikacja w firmie, Szkolenie komunikacja międzykulturowa w biznesie, Szkolenie Team Building- komunikacja i współpraca w zespole - szkolenie integracyjne, Szkolenia i coaching dla trenerów wewnętrznych.

Przed warsztatem lub szkoleniem dla firmy: 

  • Spotkam się z przełożonymi osób, które będą szkolone, w celu dokładnego sprecyzowania oczekiwań 
  • Dokonujemy analizy potrzeb szkoleniowych
  • Opracowuję plan szkolenia pod indywidualne potrzeby firmy
  • Omawiam z Klientem plan szkolenia, wprowadzam ewentualne modyfikacje
  • Po szkoleniu na życzenie przeprowadzam AIOS

Zasady

Słucham i analizuję. Jestem wrażliwy na potrzeby klienta. Zadaję pytania i wybieram właściwe rozwiązania. We wszystkich projektach uczestniczę osobiście. Nie korzystam z podwykonawców, chyba że jest to… catering lub szkolenie wymaga więcej niż jednego trenera. 

Staram się zrozumieć Twój biznes i kulturę organizacyjną Twojej firmy. Dlatego dostajesz to co powinieneś a nie to co wydaje się, że powinieneś. 

Jestem lojalny. Dbam o Twoje interesy nawet po zakończeniu projektu. Jeśli wpadnę na rozwiązanie, które może przyczynić się do rozwoju Twojej firmy z pewnością skontaktuję się z Tobą.

Galeria