Dawid Pajor

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 732 683 997

Kim jestem?

Nazywam się Dawid Pajor i już od 8 lat zajmuję się freestyle football’em, czyli widowiskową sztuką wykonywania trików piłkarskich. Posiadam niezbędne doświadczenie, które w ciągu lat działalności miałem możliwość zdobywać na obszarze całej Polski (m. in. dla Polsatu w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, przed Grzegorzem Krychowiakiem oraz miss Polski 2017 – Kamilą Świerc). Swoje umiejętności prezentowałem w strefach kibica podczas Euro 2012 i Euro 2016.

Reżyserowałem i wykonywałem show dla widzów w różnym wieku na zróżnicowanych tematycznie eventach, dzięki czemu z całą pewnością uda mi się dostosować pokaz do oczekiwań określonego grona odbiorców.

Jestem znaną w branży freestyle football postacią, która pierwsze kroki stawiała robiąc show dla Warszawiaków na stołecznym Starym Mieście. Ogromne zainteresowanie przechodniów oraz chęć doskonalenia swoich zdolności zaowocowała tym, że dziś wielu organizatorów wydarzeń korzysta z moich usług w celu wzbogacenia swojej oferty. Jeżeli chcecie Państwo umieścić w programie eventu pokaz sztuczek piłkarskich, trafiliście idealnie.

Czym jest freestyle football?

Freestyle football to wciąż młoda, bo licząca sobie zaledwie kilkanaście lat, a zatem mało popularna i budząca duże zainteresowanie w Polsce dyscyplina sportowa. Polega na wykonywaniu złożonych i widowiskowych trików przy wykorzystaniu piłki. Pokazom towarzyszy muzyka, a triki są dostosowane do charakteru wydarzenia, dzięki czemu całość tworzy niesamowite show.

Oferta pokazów trików piłkarskich

Jesteś organizatorem eventu, w związku z czym chciałbyś zaoferować przybyłym niezapomnianie wrażenia oraz zachęcić większą liczbę osób do wzięcia w nim udziału? Cel osiągniesz dzięki zaplanowaniu czegoś, co będzie w stanie gości zainteresować, ale i zaskoczyć. Ze względu na charakter eventu, którego tematyka ściśle wiąże się z aktywnością fizyczną, warto zdecydować się na urozmaicenia sportowe, takie jak pokaz trików piłkarskich. Już od wielu lat zajmuję się reżyserowaniem widowisk o charakterze piłki nożnej, w trakcie których przedstawiam autorski układ sztuczek piłkarskich. Chcąc, aby każdy z pokazów zapadał w pamięć i zaskakiwał widzów, każdorazowo dostosowuję swój popis do odbiorców, z którymi będę miał do czynienia, a także tematycznie do charakteru wydarzenia (chodzi o muzykę, choreografię, ubiór).

W poniższym linku znajdziecie Państwo mój przykładowy pokaz zsynchronizowany z muzyką. Występ ten powinien przybliżyć o co chodzi:

http://dawidpajor.com/blog/mistrzowski-pokaz-sztuczek-pilkarskich/

Posiadam doświadczenie w aranżowaniu show na na lokalnych eventach dedykowanych miłośnikom sportu, w tym również rozmaitych wydarzeniach kierowanych do dzieci. W moich pokazach sztuczek piłkarskich staram się elementy widowiskowe łączyć z animacją mającą na celu włączenie widzów do zabawy. Po pokazie chętnie prowadzę warsztaty, w trakcie których uczestnicy nie tylko mogą dowiedzieć się czegoś ciekawego na tematu football freestyle’u, ale także nauczyć się niektórych z trików o niewielkim stopniu skomplikowania i wziąć udział w konkursach zręcznościowych.

Oczywiście odwiedzam także większe (o charakterze masowym) wydarzenia sportowe.

Freestyle z piłką nożna to coś, co pozwala mi wyrazić siebie, oddać poprzez ruch to, co we mnie siedzi, ale też świetnie się bawić. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że w ten sposób mogę tez zabawiać publiczność podczas pokazu sztuczek piłkarskich. Liczne widowiska, które przygotowywałem dla widzów na wydarzenia o różnym charakterze, dały mi bogate i wszechstronne doświadczenie, dzięki któremu dziś wiem, co zrobić, aby show zostało zwieńczone oklaskami i zapamiętane na długo.

 

Serdecznie zachęcam do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby ciekawie wzbogacić organizowane wydarzenie. Dołożę wszelkich starań, aby efekty współpracy były zadowalające.

Galeria