Move Smart

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
536 212 442
Nazywam się Ewa Dąbrowska. Swoją przygodę z ruchem zaczęłam w szkole średniej. Zajmowałam się rozmaitymi odmianami fitnessu, pływaniem, tańcem, wspinaczką, jazdą na rowerze itp. Od ponad 13 lat praktykuję stale dynamiczną formę jogi - Ashtanga Vinyasa Yoga. Praktyka Jogi nauczyła mnie wytrwałości, pokory i akceptacji, wniosła w życie więcej równowagi, spójności i radości. Uwielbiam ludzi, których spotykam na macie - są darem i inspiracją do ciągłego rozwoju. Do każdej osoby podchodzę z uważnością i miłością. Od 2012 roku jestem nauczycielem w tej tradycji. W roku 2011 pojechałam do kolebki Ashtangi - Mysore w Indiach, gdzie odbyłam kurs obejmujący naukę asnas i pranayamy. W 2012 roku przeszłam szkolenie nauczycielskie i od tego czasu prowadzę regularne zajęcia w Yoga Republic, uczę także osoby na sesjach indywidualnych, prowadzę zajęcia w firmach i zajęcia dla dzieci. Jestem nauczycielem certyfikowanym przez Yoga Alliance (RYT 200). Poprzez ruch pomagam moim klientom osiągnąć dobrostan psychofizyczny, radzić sobie ze stresem, podnosić poziom energii i budować poczucie pewności siebie w życiu prywatnym i zawodowym. Systematycznie rozszerzam swoją wiedzę na różnorodnych warsztatach. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci i mam wykształcenie artystyczne - jestem konserwatorem dzieł sztuki i pracuję także w tym zawodzie. Mam to szczęście, że praca jest moją pasją, ale nie jedyną; w wolnym czasie ćwiczę acroyogę, wspinam się, robię zdjęcia, tańczę i gotuję. Interesuje mnie zaganienie świadomego ruchu, łączenie i wykorzystywanie różnorodnych technik pracy z ciałem.
 

Zajęcia dla firm

Jeżeli atmosfera w pracy i dobrostan twoich pracowników leżą Ci na sercu zorganizuj w swojej firmie regularne zajęcia! Przed rozpoczęciem pracy, po zakończeniu lub w trakcie przerwy na lunch.

Dlaczego?
Wszechobecny stres pozbawia nas naturalnych wzorców ruchu i oddechu przez co tracimy kontakt ze sobą. Nie potrafimy odpoczywać, rozpoznawać swoich potrzeb, jednym słowem – przestajemy czerpać radość z życia, co negatywnie odbija się na wszystkich jego aspektach – również pracy. Paraliżuje nas stres, czujemy się wypaleni, nie potrafimy budować trwałych relacji ze współpracownikami.

Wykorzystując ruch, oddech i pracę z ciałem sięgamy do najbardziej pierwotnych funkcji organizmu wywierających zwrotny wpływ na stan emocjonalny i poziom stresu. Czujemy się lepiej w swoim ciele, stajemy się bardziej świadomi zarówno na poziomie fizycznym jak i w kwestii naszych potrzeb. Wzrasta nasza samoocena, dzięki czemu chętniej się rozwijamy, jesteśmy bardziej kreatywni, łatwiej budujemy trwałe relacje oparte na zaufaniu i współdziałaniu.

Łącząc różne techniki ruchu można stworzyć zajęcia nakierowane na osiągnięcie konkretnych efektów:

  • Relaks i rozładowanie stresu
  • Praca z kontuzjami i napięciami w ciele, funkcjonalne wzorce ruchu.
  • Podniesienie poziomu energii
  • Dynamiczne zajęcia sprawnościowe.
  • Integracja zespołu.

Wszystkie zajęcia są dostosowywane indywidualnie do Państwa możliwości. Zajęcia trwają 60 minut.

 

Galeria