Seka szkolenia

 

SEKA S.A. wykonuje darmowe, obowiązkowe szkolenia BHP, finansowane w całości przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych ze środków Funduszu Wypadkowego w ramach Funduszu Ubezpieczeń Społecznych i pod patronatem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. Rezerwacji należy dokonać jak najszybciej, ze względu na ograniczoną ilość miejsc. Projekt realizowany jest od 02.01.2018r. do 28.04.2018 r.

Dla kogo bezpłatne szkolenia okresowe? Wszyscy pracownicy budowy oraz osoby biorące udział w realizacji prac budowlanych, np.: operatorzy maszyn, kierowcy samochodów dostawczych, magazynierzy i pracownicy zapleczy budowlanych niezależnie od rodzaju umowy. Szkolenie jest skierowane również do wszystkich osób wykonujących prace budowlane, remontowe lub instalacyjne, np. konserwatorów, elektryków, hydraulików czy wykonawców sieci teletechnicznych – kwalifikują się nawet pojedyncze osoby.

SEKA S.A. jako firma legitymująca się ogromnym doświadczeniem w organizacji szkoleń i obsłudze Partnerów, może zaoferować szkolenia na najwyższym poziomie. BHP na budowie to kluczowy obszar wiedzy w branży, ponieważ bezpieczeństwo pracowników zawsze stoi na pierwszym miejscu. Uczestnicy szkoleń zyskują nie tylko ważne umiejętności związane z bezpieczeństwem na budowie, ale również poszerzają swoją wiedzę zawodową i kwalifikacje. Dlaczego jeszcze warto wziąć udział w naszych szkoleniach?

  • Wiedza z zakresu BHP na budowie znacząco obniża ryzyko wystąpienia wypadku.

  • Wprowadzenie w przedsiębiorstwie najnowszych standardów związanych z bezpieczeństwem pozwala na uniknięcie potencjalnych kar nakładanych w razie kontroli przez Państwową Inspekcję Pracy.

  • Przeszkoleni pracownicy pracują bardziej efektywnie, ponieważ znają wszystkie standardy bezpieczeństwa związane z ich stanowiskiem, co dodatkowo ogranicza ryzyko awarii lub wypadku.

  • Wprowadzenie poznanych na szkoleniu standardów BHP na budowie może przyczynić się do ograniczenia kosztów związanych z bezpieczeństwem, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom.

  • Posiadamy ogromne doświadczenie w obsłudze partnerów i szkoleniach BHP, a naszą praktyczną, a nie tylko teoretyczną wiedzę, potrafimy zaprezentować w ciekawy i nieszablonowy sposób.

Wypełnij formularz znajdujący się na seka.pl/bhp-na-budowie i skontaktuj się z naszym specjalistą tel.: 22 517 88 09, e-mail: bhpnabudowie@seka.pl aby poszerzyć wiedzę pracowników na temat BHP na budowie poprzez szkolenia okresowe finansowane przez ZUS. Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie lub skontaktować ze specjalistą odpowiedzialnym za konkretny region. Oferta skierowana jest do wszystkich małych i średnich przedsiębiorstw reprezentujących branżę budowlaną, które w ten sposób zyskują szansę ograniczenia kosztów i zapewnienia pracownikom szkolenia na najwyższym poziomie w kraju.

 

 

Ilość miejsc ograniczona