5 ELEMENT - Tancerze.pl

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
602 406 111

Najpiękniejsze zawodowe tancerki, najlepsi tancerze, spektakularne stroje i widowiskowe choreografie – w rozsądnej cenie.

 

Oferujemy gotowe pokazy tańca – show taneczne oraz prowadzenie „rozkręcanie” zabawy (animacje, konkursy, zabawy, maratony Zumby etc.)


ZAMÓWIENIA: 602 406 111 [email protected]
 

Można nas zatrudnić na bankiet, koncert, imprezę firmową, klubową lub rodzinną, urodziny, imieniny, wieczór kawalerski i panieński, różne promocje i wszelkie innye wydarzenia. Pracujemy poprzez firmę, wystawiamy fakturę…

 

NAJLEPSZE w POLSCE interaktywne SHOW w stylu rewia LAS VEGAS i SAMBA !!!! Dobra cena

Ceny – już od 400zł za osobę za pokaz!

 

TANCERZE.PL – rewia taneczna, najprawdopodobniej pierwsza w Polsce – niezapomniane pokazy! Nasi tancerze to profesjonaliści, dyplomowani nauczyciele tańca, wielokrotni zdobywcy nagród w prestiżowych konkursach tanecznych oraz twórcy choreografii do teledysków gwiazd muzyki.

 

TANCERZE.PL, to grupa która może poszczycić się tym, iż tajniki wszystkich przedstawianych przez nią tańców zostały przekazane jej przez rodowitych instruktorów. Tańczona przez nas samba, jest autentycznie brazylijska,- nie ograniczamy się także do tylko jednej jej odmiany-, nasze hula wiernie oddaje ducha tańca Aloha Lei, a nasz belly dance zrobił furorę w samym Istambule.

 

Stawiamy na profesjonalizm i perfekcyjne przygotowanie techniczne. Nasi tancerze na co dzień są nauczycielami tańca, dbają o swoją kondycję fizyczną wspólnie ćwicząc na siłowni i kilkukrotnie w tygodniu trenując. Zaletą grupy TANCERZE.PL jest nie tylko jej profesjonalne podejście do wykonywanej pracy, ale również różnorodność posiadanej oferty. W zależności od charakteru imprezy, możemy zaproponować jej urządzenie w następujących stylach: · Samba (Samba Rio, Baile Funk, Samba Axe) · Salsa (Salsa LA, Salsa kubańska) · Taniec brzucha, style tureckie i arabskie · Taniec hula i ori – piękno hawajów · Taniec rewiowy, kabaret, „Moulin Rouge” · Modern Jazz, Balet nowoczesny Zajmujemy się oprawą i organizacją imprez latynoskich i nie tylko - od animacji, poprzez lekcje tańca dla gości, aż po pokazy taneczne. Współpracujemy z najlepszymi latynoskimi DJami. Mieliśmy okazję zagościć w wielu programach telewizyjnych You Can Dance, Taniec z Gwiazdami, Jaka to Melodia, Must be the Music, ESKA Hity na Czasie i innych, a także w teledysku do piosenki Skarb Ramony Rey, produkcji Prosto – mów mi Dave, Aleją Gwiazd dla Groovebusterz, w Must be the Music, etc. Nasze pokazy taneczne gościły na światowych scenach – W Oslo, Hamburgu, Berlinie, Pradze, Londynie i innych miastach Europy. TANCERZE.PL to profesjonalizm, autentyzm, znakomite przygotowanie techniczne, spektakularne stroje i charakteryzacja. To po prostu rewia emocji.

 

 

 

 

Sprawdź nasze materiały:

 

Zapraszam na nasze kanały:
 

https://www.youtube.com/rewiaTancerzePl/

https://www.facebook.com/tancerzepl/

tu nasz film promo https://www.youtube.com/watch?v=HN1n5yEmfL0  
 

Galeria