PPUH Gepard

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
+48 505 030 283

GEPARD to polski producent ozdób choinkowych, firma rodzinna od ponad 25 lat na rynku. Mamy w ofercie wyłącznie szklane bombki choinkowe. Oferujemy szeroki asortyment ozdób choinkowych. Jesteśmy wiodącym producentem w asortymencie „bombka choinkowa gładka”.

Produkujemy bombki od najmniejszych o średnicy  30 mm do największych bombek choinkowych o średnicy 200 mm w kilkudziesięciu kolorach lakierów w tym:

    • bombki matowe,
    • lustrzane,
    • satynowe,
    • brokatowe,
    • bombki choinkowe lakierowane
      z efektem powłoki emalii,
    • opalizujące,
    • bombki choinkowe z efektem szronu i płatków
      śniegu na powierzchni na bombce choinkowej.

Hitem marketingowym okresu świąt Bożego Narodzenia są bombki choinkowe z logo firmy.

Darowane kontrahentom lub wieszane na firmowej choince doskonale nadają się do budowania wizerunku firmy. Bombka z logo to idealna metoda promowania marki lub produktu. Nadaje się także na prezent dla pracowników. Logo jest nanoszone metodą tampodruku na bombkach w rozmiarze od Q60mm  do Q120mm w wybranym przez Klienta kolorze. Maksymalnie można nanieśc do 4 kolorów grafiki logotypu.

Piękne, ręcznie malowane bombki z motywami świątecznymi oraz bogatymi zdobieniami tzw. dekorem królewskim mogą stanowić doskonały prezent pod choinkę dla najbliżych lub pracowników. Bombki prezentowe nadają się także do powieszenia na stojaku. Wykonujemy je w rozmiarach: 120mm,150mm oraz 200mm średnicy.

Nasz asortyment uzupełniają bombki z formy, jaja faberge, szpice na choinkę, sople, szyszki i wiele innych ozdób choinkowych.  W każdym sezonie wprowadzamy nowe wzory bombek choinkowych oraz nowe kolekcje ozdób choinkowych wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów.

 

 

Galeria