Kartoniaki

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
E-mail


Dlaczego Kartoniaki?
Kartoniaki to zestaw zwierzątek do samodzielnego złożenia i ozdobienia. Wykonane są z wytrzymałej tektury, dzięki temu można je ozdobić dowolną techniką plastyczną.

 

Bawi
dostarczając dziecku radość oraz satysfakcję z tworzenia

Uczy
twórczego myślenia i koncentracji podczas składania

Rozwija
wyobraźnię przestrzenną i sprawność manualną dziecka

 

Nauka poprzez zabawę
Składanie Kartoniaków może być wyzwaniem dla najmłodszych, dzięki temu dziecko ćwiczy zdolności manualne. Każda zabawka ma inny poziom trudności w składaniu. Do złożenia zabawek nie potrzebujesz nożyczek, ani żadnych dodatkowych akcesoriów.

Wyobraźnia
Zwierzątka pochodzą z dalekich zakątków świata. Jest to okazja do opowieści o egzotycznych miejscach. Tworzenie historii o zwierzątkach będzie bardzo twórczym zajęciem dla każdego malucha.

Kształty 3D
Każdy z Kartoniaków to inna bryła geometryczna. Twoje dziecko podczas składania będzie mogło zaobserwować jak powstaje trójwymiarowy kształt.

Metody plastyczne i kolory
Ozdabianie zwierzątek w zależności od wybranej metody plastycznej to kolejna aktywność przy zabawie Kartoniakami. Kolaż, wyklejanie z plasteliny, malowanie palcami, malowanie wałkami, ozdabianie brokatem lub innymi sypkimi proszkami, wyklejanki z bibuły to tylko część możliwości zdobienia Kartoniaków.

Bezpieczne podczas składania
Aby zwierzaki nabrały kształtu nie potrzebne są żadne dodatkowe przybory. Arkusz tektury jest już przygotowany do zaginania a składanie polega na wpinaniu wpinek w przygotowane otwory w tekturze. Kartoniaki zaprojektowane zostały tak aby były w pełni bezpieczne dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Galeria