MKTP Mój Kraj Taki Piękny

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
602 147 489

 

Głównym założeniem naszych projektów jest uniwersalność, ponadczasowość, ale przede wszystkim jakość. Jesteśmy naszymi pierwszymi klientkami, więc zawsze, zanim konkretny model trafi do sprzedaży, same testujemy go, a pod tym względem jesteśmy dość surowe. Bo w kwestii wygody i estetyki nie znamy kompromisów, a do tego mamy się w naszych ubraniach czuć nie tylko piękne, ale i gotowe do podbicia świata.

 

Same dobrze wiemy, że współczesne kobiety od rana są w ciągłym biegu, a do pogodzenie mają wiele ról - są najlepszymi mamami dla swoich dzieci, odnoszącymi sukcesy w pracy bizneswoman i wspaniałymi przyjaciółkami, które czasem lubią też pomyśleć o sobie i wyrwać się na drinka lub dwa ;). Chcemy by nasze kolekcje im w tym pomagały, a dodatkowo podkreślały ich naturalne piękno i kobiecość. Nie przebieramy, ubrania z metką MKTP mają pozwalać czuć się swobodnie i jak najlepiej w swojej skórze, a co najważniejsze, nosić je można od rana do wieczora.

 

Mój Kraj Taki Piękny to projekty lokalne – od podszewki po wykończenia. Współpracujemy z oddanymi swojej pracy i pełnymi pomysłów rzemieślnikami. Każdy egzemplarz wykonujemy ręcznie z taką samą pasja i dbałością o najmniejszy szczegół.

 

MKTP to naturalna i oddychająca bawełna. Jeżeli tego wymaga krój, próbujemy znaleźć złoty środek w postaci niewielkiej domieszki wiskozy lub elastanu. Ale to bawełna pozostaje naszą królową wśród materiałów. Mówimy nie sztuczności i ubraniom, które krępują w codziennych sytuacjach.

 

MKTP tworzy z myślą o wszystkich, którzy z dystansem podchodzą do życia, uwielbiają wygodę i jednocześnie pragną zaakcentować swój wyrazisty styl.

 

Butik  |  ul. Sarmacka 16/139 wejście od ul. Klimczaka,
02-972 Warszawa, tel 602 147 489 z godzinami otwarcia - pon-pt: 10-18, soboty: 10-16.

 

tel: +48 538 573 806  |  tel: +48 538 576 010  |  tel: +48 602 147 488

Galeria