Sanipol

Informacje

Ocena
5
Average: 5 (1 vote)
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
95 742 70 00

Producent systemów ścian działowych
Firma Sanipol Sp. z o.o. została założona w roku 1992 i od tego czasu jest w Polsce wiodącym producentem systemów ścian działowych do pomieszczeń sanitarnych, a także wszelkiego rodzaju wydzieleń w pomieszczeniach rehabilitacyjnych, biurowych i innych, projektowanych indywidualnie.
Działamy na polskim i europejskim rynku już od ponad 20 lat, stale podnosząc swoją wiedzę i kwalifikacje, dostosowując się do aktualnych, ciągle zmieniających się trendów.
Pracujemy w najnowszych technologiach. Bogaty park maszynowy (piły formatyzerki, dwa centra frezarskie CNC, okleiniarki) umożliwiają nam na uwzględnienie przy produkcji kabin i innych elementów zabudowy prawie każdej sugestii architekta, projektanta czy klienta.
Firma Sanipol Sp. z o.o. do produkcji kabin sanitarnych wykorzystuje tylko materiały o najwyższej jakości, sprawdzonych od lat producentów. Zastosowane akcesoria, jak np. stopy, zawiasy, zamki, rygle, profile aluminiowe, gwarantują wytrzymałość i solidność konstrukcji oraz łatwość w ich pielęgnacji. Aby uczynić naszą ofertę bardziej kompleksową, od kilku lat współpracujemy z producentami akcesoriów łazienkowych, takimi jak firma MERIDA (www.merida.com.pl), NORMBAU (www.normbau.de) czy BOBRIC (www.bobric.de), także na potrzeby pomieszczeń przystosowanych dla osób niepełnosprawnych.

Zabudowa WC i nie tylko – oferta Sanipolu
Nasza oferta dotyczy zabudów do wc oraz innych pomieszczeń sanitarnych i innych w oparciu o system SANIPOL® w różnych wariantach materiałowych jak i typach zabudowy:

Podział za względu na rodzaj użytego materiału:

• płyta wiórowa V20 melaminowana - SANIPOL V20
• płyta kompaktowa HPL - SANIPOL HPL
• płyta warstwowej HPL-PR - SANIPOL HPL-PR
• płyta wiórowa V20 laminowana - SANIPOL V20/HPL

Podział za względu na typ zabudowy:

• zabudowa sprawiająca wrażenie kabin zawieszonych w powietrzu - Standard Plus
• zabudowa od posadzki Standard P
• zabudowa do sufitu Standard S
• zabudowa od posadzki do sufitu Standard P+S

Galeria