Chata Zbójnicka

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Małopolskie
Telefon
601-524-629

Panie Irena Wieczorek i Małgorzata Zawadzka prowadzą w Zakopanem, słynną już nie tylko w Polsce, a położoną na zboczu Antałówki, obok nowo powstałego miasteczka wodnego Chatę Zbójnicką. Tylko tu mogą Państwo spotkać ostatnich prawdziwych zbójników i zbójniczki dwudziestego pierwszego wieku. Podobno uścisk zbójników i poczucie humoru zbójniczek pozostają na długo w pamięci bywalców Chaty. Jeden ze zbójników Jędrek (Harnaś) to uczestnik trzeciej edycji telewizyjnego "Big Brothera".

     Chata Zbójnicka jest autentycznie drewniana, pokryta gontem, położona w tatrzańskim, świerkowym lesie, a jej wnętrze to prawdziwy góralski wystrój z niezliczoną ilością krawatów i innych "pamiątek" pozostawionych przez rozbawionych ceprów. Goście sadowią się na ciężkich, masywnych ławach przy drewnianych stołach.

 

     Jeśli chcesz naprawdę poczuć niepowtarzalną atmosferę, najeść się do syta prawdziwej kwaśnicy, baraniny, szaszłyków i innych smakowitości, samemu upiec kiełbasę nad góralską watrą, wypić góralską "herbe", ogrzać się przy ognisku, a potem zatańczyć przy góralskiej kapeli aż do upadłego, to musisz nas koniecznie odwiedzić. Szefostwo wraz z całym personelem dbają o to, aby wszystkie podawane potrawy zachowały niepowtarzalny smak, a goście wyszli zadowoleni i rychło powrócili.

Galeria