Agencja Hops

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Mazowieckie
Telefon
604-169-952

Firma Hops została założona 1999 roku. Zajmujemy się kompleksową organizacją imprez dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Nasza oferta jest bardzo szeroka i ulega stałemu rozszerzeniu. Kierując się starą zasadą "Nasz Klient - Nasz Pan" jesteśmy w stanie przygotować praktycznie wszystko na każdą kieszeń. Specjalizujemy się również w organizacji zabaw z dziećmi w różnym wieku "nie tylko ze sceny".


Jesteśmy w stanie w sposób profesjonalny zorganizować przyjęcia urodzinowe, Dzień dziecka, imprezy plenerowe, firmowe (festyny, dni miasta, pikniki, eventy integracyjne i dożynki) od 12 do 3000 osób. Nasze wspólne doświadczenie to ponad 270 imprez. Zajmujemy się również organizacją wszelkiego rodzaju uroczystości okolicznościowych odbywających się w pomieszczeniach zamkniętych - bale, bankiety, koncerty, Sylwester, szkolenia, zjazdy firmowe. Posiadamy bogate zaplecze logistyczne i sprzętowe. Jesteśmy do dyspozycji Państwa przez cały rok na terenie całej Polski.


Tworzymy zespół młodych pasjonatów, całkowicie zakochanych w swojej pracy. Od dzieciństwa każdy z nas marzył o robieniu rzeczy wielkich i niepowtarzalnych. Najlepiej charakteryzuje nas stwierdzenie „nie ma rzeczy niemożliwych”. Żadne wyzwanie nie jest dla nas zbyt duże, skomplikowane czy szalone.Spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Galeria