ChameleonArt

Informacje

Ocena
0
No votes yet
Lokalizacja
Cała Polska
Telefon
790 - 356 - 742

Kim jesteśmy

       Jesteśmy agencją muzyczną – zajmujemy się oprawą muzyczną wszelkich wydarzeń, imprez i eventów. Zbieramy najlepszych młodych warszawskich muzyków w jedno miejsce. Działamy na terenie całej Europy. Przez wiele lat w przeróżnych składach zagraliśmy już dziesiątki - jeśli nie setki - koncertów. Grywaliśmy w radiu i telewizji, na wielkich scenach miejskich i w małych salach koncertowych, zarówno na żywo jak i w studiu. Mamy więc doświadczenie, ale wciąż młodzieńczą werwę, ubraną w dyscyplinę profesjonalizmu.

 

Dla kogo graliśmy

       Do tej pory – jako niezależni muzycy i elastycznie tworzone zespoły – współpracowaliśmy nie tylko z podmiotami prywatnymi, ale także z wieloma przedsiębiorstwami i instytucjami państwowymi. Na nasze port folio składają się koncerty między innymi dla:

  • Telewizji Polskiej S.A.
  • Centrum im. Adama Smitha
  • MetLife (dawniej Amplico)
  • Philip Morris Polska
  • City Clinic
  • Ampacet Polska
  • Avanti

 

Nasz cel

       Nic nie jest niemożliwe, bo muzyka nie zna granic. Z założenia muzycznie realizujemy i organizujemy wszystko. Naszym celem jest dostrajanie się do Twojej wyobraźni i potrzeb muzycznych. Nawet gdy wizja Twojej wymarzonej oprawy muzycznej pozostaje dla Ciebie nieuchwytna, dostrajamy się i doradzamy najlepsze rozwiązania. W ofercie przedstawiamy kilka najczęściej wykorzystywanych składów. Jeśli jednak, potrzebujesz na jakąkolwiek okazję zespołu o innej wyspecjalizowanej stylistyce: bluesowego, rockowego, metalowego, popowego, jazzowego, klasycznego, DJ-a, chóru, solisty czy nawet orkiestry – możemy to zapewnić. Jesteśmy po to, żeby pomóc Ci dobrać, znaleźć i zorganizować muzykę jakiej potrzebujesz. Skontaktuj się z nami, a znajdziesz to czego szukasz.

 

Czym jest agencja realizatorska

       Jest to grupa kompozytorów, aranżerów, producentów muzycznych, realizatorów i reżyserów dźwięku, która komponuje nowe utwory, tworzy podkłady muzyczne, aranże, jingle oraz przeprowadza sesje nagraniowe.

Galeria